Pagina 1 van 1

benzinepomp

Geplaatst: vr mei 02, 2008 4:44 pm
door Rocky Horror
de benzinepomp van mijn cbr is kapot. nu vraag ik mij af of ik daar gelijk welke andere pomp mag insmijten, of best een standaard pomp zou nemen. ik zal sowieso de carbus opnieuw moeten regelen, dus kan wat extra druk/debiet niet zoveel kwaad denk ik.
morgen is hier in de buurt een onderdelenbeurs en ik zou kijken of ik daar een pomp van een vergelijkbaar model kan vinden.

Geplaatst: vr mei 02, 2008 8:07 pm
door Redpigeon
Anders een elektr. benzinepomp van een auto monteren
:twisted:

Geplaatst: za mei 03, 2008 10:27 am
door Rocky Horror
het is standaard al een elektrische pomp. ik dacht gewoon dat andere elektrische pompen meer of minder druk geven, en vroeg me af of dat dan veel extra problemen ivm afregelen van de carburateurs

Geplaatst: zo mei 04, 2008 10:37 am
door Dyrck
Wat is er aan de hand met die Hondapompen?
Is het 't seizoen er voor of zo?


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Geplaatst: zo mei 04, 2008 6:09 pm
door der obergefreiter
´k heb er nog wel 1 van een mercedes liggen , krijgt ie in ieder geval genoeg spriet .

Geplaatst: zo mei 04, 2008 6:40 pm
door 2strokerob
Volgens mij is niet elke benzine pomp hetzelfde,sowieso de opbrengst niet. Weet uit ervaring dat die voor een CBR hetzelfde is als een Honda NTV, dus ook de aansluitstekker.
Uit mijn hoofd moet de opbrengst 600cc per minuut zijn...
MZlllls,Rob.

Geplaatst: zo mei 04, 2008 7:02 pm
door JPi
gewoon ff googlen of marktplaats of ebay kijken.
De mijne ging eergisteren in frankijk stuk.. vervelend ja.. want rustigrijdend terug heuveltje op was best.. heuveltje af minder want dan kwam er geen benzine meer in de carbs.. Sloperijen nog langsgeweest en automaterialen zaken en garages maar noppes.
Had er thuis nog 1 liggen dus.. ff terug dan he.. :cry:
Maarrrrr... twas heerlijk weer om te rijden :)

Geplaatst: ma mei 05, 2008 10:15 pm
door JPi
Alles weer klaar dus morgen: karren maar! :D