Klauwen zijn niet uit elkaar geweest, oftewel de zuigers heb ik laten zitten om beschadiging e.d. te voorkomen. (Ze komen van Kaimans motor af en daar werkte ze prima... afblijven dus.)
Bij het reservoir op het stuur heb ik het rubber onder het dekseltje vernieuwd omdat die helemaal was gaan uitlubberen.
Remmen zijn ontlucht, zowel bij de remklauwen als bij het reservoir.
Ik druk de remhandel helemaal tegen het stuur aan!
Remmen werken in principe wel, maar niet voldoende. Er wordt niet voldoende druk opgebouwd.
Toevallig Teevee zonet aan de telefoon gehad en die vertelde me dat als ik de remklauwen heen en weer zag bewegen bij inknijpen en loslaten dat de remklauw bij loslaten van de rem geen vloeistof uit het reservoir, maar uit de klauw zuigt. Dat zou oorzaak van het probleem kunnen zijn, maar hoe los ik dat dan op?
Als ik de (rubberen) leidingen boven de remklauw dichtknijp bouw ik wel veel meer druk op, dus ik vermoed dat het probleem iig niet bij de rempomp zit.
Iemand ideeën?
